28 september 2025, Opus 16 in de Bombardon

Gepubliceerd op 15 september 2025 om 17:49

Talentvolle Limburgse hoornist opent concertseizoen in Heythuysen
Op zondag 28 september begint Opus 16 Concerten het nieuwe seizoen met een kamermuziekochtend van hoog niveau in de Bombardon, Heythuysen. Hoornist Camiel Lemmens, afkomstig uit Grevenbicht, treedt op samen met violist Dimitri Astashka en pianiste Michelle Lynne. Centraal in het programma staat het Hoorntrio in Es groot, Op. 40 van Johannes Brahms – een zelden uitgevoerd werk waarin de warme klank van de hoorn, de lyriek van de viool en de kracht van de piano samenkomen.

Daarnaast klinken de sfeervolle Serenade, Op. 73 van Robert Kahn en de karaktervolle Quatre petites pièces, Op. 32 van Charles Koechlin. “Het blijft mijn favoriete stuk binnen het kamermuziekrepertoire voor hoorn,” zegt Camiel over het Brahms-trio. “Ik kijk er enorm naar uit om dit samen met Michelle Lynne en Dimitri Astashka uit te voeren. Afgelopen zomer speelde ik het al tijdens de Muziekzomer Gelderland, maar om dit weer op Limburgse bodem te mogen doen voelt als thuiskomen in een warm bad. Dat wordt genieten.”

In het voorprogramma zullen studenten van het Conservatorium Maastricht optreden.
Programma:
● Johannes Brahms – Hoorn Trio in E♭ major, Op. 40
● Robert Kahn – Serenade, Op. 73
● Charles Koechlin – Quatre petites pièces, Op. 32
 Datum: Zondag 28 september 2025, 11:00 uur Locatie: De Bombardon, Sint Antoniusstraat 2, 6093 GA, Heythuysen, Nederland Toegang: € 15,00 (inclusief koffie/thee) – verkrijgbaar aan de zaal of via www.opus16concerten.nl 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.